+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Zgjidh Gjuhen

Me kapacitetin tonë të prodhimit ditor prej 250,000 litrash qumësht, jemi plotësisht të pajisur për të prodhuar produkte bulmeti dhe për të plotësuar kërkesat e klientëve tanë. Ambientet tona në Shkup janë të shpërndara në një sipërfaqe prej 29,000 metra katror, përfshirë 6,500 metra katror hapësirë e brendshme. 

Ofrojmë një gamë të gjërë produktesh si qumësht (i thjeshtë, me aromë), produkte të fermentuara (kos që pihet, kos shqeto, kos me shije, ajran, kos probiotik, kefir, salcë kosi), djathë, gjalpë dhe krem djathi

Ne i përmbahemi standarteve të cilësisë së lartë në prodhimin e produkteve të bulmetit dhe zotërojmë Çertifikata Të Sistemeve Të Sigurisë Ushqimore. (TSE FSSC 22000 ISO/TS 22002-1)

Ambientet tona janë të përshtatshme për eksport në tregje si Bashkimi Evropian dhe Federata Ruse.