+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Zgjidh Gjuhen

Salep

Salep

Peshat e produktit

1 L

Sütaş Salep, kombinimi perfekt i qumështit të freskët dhe të shijshëm Sütaş dhe ekstraktit natyral të orkidesë «salep». I kënaq ditët tuaja të dimrit me shijen e tij të ngrohtë dhe unike dhe konsistencën ideale. 

 • Vlerat ushqyese
 • Eneregji
 • Yndyrë Qumështi
 • Yndyra e ngopur
 • Karbohidrate
 • Sheqer
 • Proteina
 • Krip
 • Kalcium
 • Vitamina D3
 • Natrium
 • B12